Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-01-30 20:09:52

Kali "Krime Story Tour"

2017-04-2221:00 SCENA Klub Muzyczny, Sopot

Kup bilety!

Cena biletu: 45.0 PLN

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Muzyczny Scena z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Kaliego, promujący jego nowy album „KRIME STORY”!
Bilet VIP zapewnia:- miejsce siedzące,- widok na sale koncertową i klubową,- darmowe przekąski.
Wygodne sofy i fotele, widok na sale koncertową i kllubową z antresoli – więc jeżeli będziesz miał ochotę na doznania w stylu VIP - koniecznie musisz tam zajrzeć!Scena Klub || Strefa VIP: goo.gl/1z7QyQ
Krime Story – album koncepcyjny polskiego rapera Kaliego, którego premiera odbyła się 22 kwietnia 2016 roku. Projekt płyty został oparty na książce pod tym samym tytułem, która ukazała się w grudniu 2015.
Autor bestselerowych płyt "50/50", "Gdy Zgaśnie Słońce" czy "Sentymentalnie" debiutuje w roli...prozaika! Zawiła kryminalna intryga, ciężki klimat brudnych ulic "śląskiego miasta grzechu" z tłem wnikliwego socjologiczno-obyczajowego raportu ze środowiska egzystencji młodych ludzi w Polsce.
Jak cienka granica dzieli dobro od zła? Kiedy człowiek zmienia się w bestię? Czy w dzisiejszych czasach istnieje jeszcze bezwarunkowa miłość?
Na te pytania Marcin Gutkowski aka Kali - raper urodzony 22 pażdziernika 1981 w Krakowie - próbuje odpowiedzieć w "Krime Story".
Widzimy się na miejscu!
Więcej informacji: www.facebook.com/basheshhttps://www.facebook.com/KaliGanjaMafi awww.bashesh.com
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Kali

Miejsce wydarzenia

Logo: SCENA Klub Muzyczny

SCENA Klub Muzyczny

Al. F. Mamuszki 2
81-729 Sopot

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus