Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-03-30 07:26:15

Seazone Showcase Festiwal

2017-06-0917:30 Sopot, Sopot

Kup bilety!

Cena biletu: 39.0 PLN

KARNET - BILET zawiera wejście na wszystkie koncerty w ramach Showcase Festiwal (9,10 czerwca, godziny 17.30 – 22.30)
Część muzyczna konferencji odbywająca się w kilkunastu lokalizacjach, przez dwa dni w godzinach 17.30 - 22.30. Koncerty młodych, doskonale zapowiadających się wykonawców z Polski i całej Europy oraz nowe projekty muzyków już doskonale znanych. To niepowtarzalna okazja zapoznania się z premierowym, często jeszcze nie wydanym materiałem z nadchodzących albumów.
Chcesz wystąpić w SeaZone Showcase Festwial – aplikuj na gigmit.com
Gigmit to platforma bookingowa, której ideą jest ułatwienie kontaktu pomiędzy artystami i promotorami. Portal umożliwia muzykom stworzenie profilu zawierającego informacje o ich twórczości wraz ze wszelkimi technicznych szczegółami dotyczącymi udziału w planowanym wydarzeniu. Kolejnym krokiem jest aplikacja na wydarzenia ogłoszane przez promotorów. Organizatorzy, mają możliwość wyboru artystów, których chcieliby zaprosić, spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Podczas drugiej edycji festiwalu Seazone Music & Conference w Sopocie wystąpi minimum 25 artystów wybranych na podstawie aplikacji na portalu Gigmit! Rejestracja na platformie, jak i aplikacja jest darmowa.
Miejsca: Teatr Wybrzeże Sopot, Teatr Boto, Teatr Na Plaży, Tan, Mewa Towarzyska, Spatif, Scena, Sfinks 700, Galeria 2 Zmiany, Big Boat
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Wybrani artyści Showcase Festwial:
Low Roar
Daria Zawiałow
Coals
BeMy
Lilly Hates Roses
WU
Ted Nemeth
The Fruitcakes
Niemoc
einarIndra
57 (Oh Chill)

Miejsce wydarzenia

Logo: Sopot

Sopot

Sopot
Sopot

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus