Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-07-01 13:20:32

Open Source Art Festival 2017

2017-09-2221:00 Sopot, Sopot

Kup bilety!

Cena biletu: 60.0 PLN

OPEN SOURCE ART FESTIVAL to międzynarodowy festiwal zaawansowanej muzyki elektronicznej i eksperymentalnej skierowany do świadomych, wymagających fascynatów muzyki i technologii, stanowiący swoistą platformę spotkań i wymiany idei. Trzy-dniowy festiwal zakłada prezentację unikalnych projektów, które nie są ogólno-dostępne na krajowych wydarzeniach muzycznych.
Na VII edycję festiwalu składać się będą koncerty w przestrzeniach Państwowej Galerii Sztuki oraz instalacje wizualno - kinetyczne w Teatrze na Plaży. Zaproszeni zostali kompozytorzy i artyści, którzy w swoich pracach posługują się światłem i czynią to w twórczy oraz innowacyjny sposób. Technologicznej zręczności towarzyszy świadomość estetycznego i krytycznego potencjału nowych mediów, które pozwalają nie tylko przekroczyć granice gatunkowe i stylistyczne, ale także rozświetlić sztukę i muzykę na nowe znaczenia.
VII edycja Open Source Art Festival odbędzie się w dniach 22-24.09.2017Miejsce: Państwowa Galeria Sztuki / Teatr Na Plaży / Sopot Organizator: Kolonia Artystów / Państwowa Galeria Sztuki
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Rainer Kohlberger / instalacja Teatr na Plaży
Caterina Berbieri
SHXCXCHCXSH + Pedro Maya
Joshua Sabin
Yves de Mey
Roly Porter + MFO
Myriam Bleau
Gabor Lazar
Julian Bale

Miejsce wydarzenia

Logo: Sopot

Sopot

Sopot
Sopot

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus